Medya5 Anasayfa Teknoloji

Teknoloji

29 milyon kullanıcının bilgisi sızdırıldı!

Facebook'tan yapılan yazılı açıklamada, güvenlik açığından faydalanan kötü niyetli kişilerin 29 milyon hesaba eriştiğini tespit ettiklerini duyurdu.

5 yılda 328 siteye kapatma cezası verildi!

Ruhsatsız ve yetkilendirilmemiş kişilerce sağlık uygulamaları gerçekleştirilen yerlere yapılan 5 yıllık denetim sonucunda, 328 kapatma cezası uygulandı.

GSM operatörlerinden ekonomiye destek!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak öncülüğünde "Türkiye kazanacak" sloganıyla açıklanan Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na Vodafone Türkiye ve Türk Telekom da yapacakları indirimlerle destek verecek.

İşte en çok alınan ürünler!

Türkiye nüfusunun yüzde 26,5’ini oluşturan 21 milyon kullanıcı, e-ticaret kanalları üzerinden alışveriş yapmayı tercih ediyor.

Erdoğan'ın çağrısına şirketlerden destek!

Başkan Tayyip Erdoğan’ın teknolojide yerli ve milli çağrısına şirketlerden destek sürüyor.

Rusya açıkladı:S-400 ne zaman gelecek?

Rus Haber Ajansı Interfax, Rusya'nın S-400'leri 2019 yılında Türkiye'ye teslim edeceğini duyurdu.

BİM'den İphone'a tarihi indirim!

BİM, satışlarına bir yeni ürünlerini eklerken indirim konusunda tarihi fark yaratacak.Yapılan açıklamaya göre iPhone 6 satışı yapacağı duyurulan BİM'de fiyat olarak 1889 TL olarak belirlendi.

Attığınız mesajlara ve tweet'lere dikkat!

Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik durumu sosyal medya hesapları üzerinden eleştiri ve saldırgan açıklamalara yer verenler Emniyet Müdürlüğü tarafından tespit ediliyor.

Yeni NVIDIA grafik kartları cüzdanları çok zorlayacak!

Son iddialara göre NVIDIA yeni nesil Titan grafik kartı ile karşımıza çıkacak ve bu kart 3,000 dolar gibi ciddi anlamda yüksek bir fiyat etiketine sahip olacak.

Ferrari sattığı her araçtan ne kadar kazanıyor?

Otomobil devi Ferrari sattığı her bir araçtan ne kadar kazanç elde ettiğini hiç merak ettiniz mi? Yapılan araştırma ile, dünyaca ünlü otomobil üreticisinin sattığı bir adet araçtan ne kadar kazanç elde ettiği gözler önüne serildi. 
- Reklam -

DÖVİZ KURLARI

DOLAR
5.3589
EURO
6.0765
STERLİN
6.8723
Samsun
11 ° C
15 °
7 °
82%
17kmh
0%
CUM
11 °
CMT
12 °
PZR
13 °
PZT
14 °
SAL
15 °