Yılport Samsunspor'da formasını, kaptırdığı İshak Doğan'dan geri alan Canberk Dilaver'in yükselişi devam ederken sol bek bölgesinde adeta forma yarışı başladı

Yılport Samsunspor'un sol bekinde yaşanan tatlı rekabet takıma da büyük katkı sağlarken sakatlığından kurtulduktan sonra performansını da yükselten Canberk Dilaver oynadığı 6 maçta 2 asist yaptı.

TFF 2.Lig'in 4. haftasında deplasmanda Eyüpspor maçında formasını İshak Doğan'a kaptıran Canberk Dilaver Sarıyer maçında tekrar formasını geriye aldı. Savunmada ve hücum hattında başarılı bir grafik çizen Canberk, son oynadığı Uşakspor maçında da yüksek formu gözlerden kaçmadı. Başarılı Sol bek, formayı tekrar İshak Doğan'a kaptırmak istemiyor.


DÜŞÜŞE GEÇMİŞTİ

Deplasmanda Eyüpspor maçında Canberk Dilaver'den formayı alan ve 9 maçta ilk 11 başlayan İshak Doğan, savunmada bir türlü istenilen performansı gösteremezken hücum hattında da başarılı performansı ile göz doldurmuştu. İlerleyen haftalarda performansında düşüş görülen başarılı sol bek formasını 13.Haftası oynanan Sarıyer maçında Canberk Dilaver'e kaptırınca yedek kulübesine mahkûm edildi.
doldurmuştu.İlerleyen haftalarda performansında düşüş görülen başarılı sol bek formasını 13.Haftası oynanan Sarıyer maçında Canberk Dilaver'e kaptırınca yedek kulübesine mahkum edildi. Canberk CONKOR