Fenerbahçe yönetimiyle 1,5 yıl için el sıkışan Ersun Yanal'ın pazar günü oynanacak Akhisar maçının ardından açıklanacağı öğrenildi.


Fenerbahçe bir yandan, ligdeki kötü gidişine son vermek isterken diğer yandan da hoca arayışına devam ediyor. İki gün önce Beşiktaş'taki plazada gizlice görüşen Semih Özsoy ile Ersun Yanal'ın anlaştığı iddia  edildi.

6 aylık teklife sıcak bakmayan Ersun Yanal ile Semih Özsoy arasında ikinci bir görüşme gerçekleşti ve taraflar 1,5 yıl için el sıkıştı. 

AKHİSAR MAÇINDAN SONRA AÇIKLANACAK
Özel işleri sebebiyle dün gece yurt dışından İstanbul'a dönen Ali Koç'un son sözü söyleyeceği iddia edilse de pazar günü oynanacak Akhisar maçından sonra Ersun Yanal isminin açıklanacağı konuşuluyor.

COMOLLI ŞARTI RAFA KALKTI
Spor kamuoyunda en çok dillendirilen konulardan birisi de Ersun Yanal'ın Comolli ile birlikte çalışamayacağı şeklindeydi ancak tecrübeli teknik direktör Fenerbahçe'nin başında olabilmek için bu şartını şimdilik rafa kaldırmış durumda.

KADRO DIŞI KALAN FUTBOLCULAR NE OLACAK?
En çok merak edilen ise kadro dışı kalan futbolcuların akıbeti. Dirar, Aatıf, Ozan Tufan ve Volkan Demirel'den faydalanmak isteyen Ersun Yanal, bu dört futbolcunun affedilmesi için yoğun çaba sarf edecek.